Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Altus Yetkili Servisi

 

Geniş kullanım alanına sahip olan beyaz eşyalarda oluşabilecek arızalara karşı Altus yetkili servisi hizmeti almak isteyenler için kesintisiz hizmet sunmaktayız. Kullanmakta olduğunuz cihazlarda farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek arızalar özellikle cihazın çalışamaz duruma gelmesine neden olabilir.

Elektronik sistemde oluşabilecek arızaların yanı sıra parça kaynaklı oluşan arızalar cihazlarda problem yaşanmasına neden olmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılacak olan kontroller kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda oluşan problemlerin kısa süre içerisinde belirlenmesini sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan servisimiz bu alanda yapmış olduğunuz talepleri karşılayarak kısa süre içerisinde sorunun giderilebilmesi için çözüm odaklı hizmet vermektedir.

 

Altus Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Her evde kullanılmakta olan beyaz eşyalarda bakım yapılmaması veya parça kaynaklı oluşan arızalar nedeniyle problem yaşanmasına neden olabilir. Cihaz içerisinde oluşan arıza kullanıcıların sorun yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle kısa süre içerisinde sorunun çözülebilmesi için Altus yetkili servisi hizmeti almak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi kullanmakta olduğunuz farklı beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü arıza ya da bakım işlemleri için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan probleme uygun şekilde duruma müdahale edilmektedir. Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından cihazlarınız kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

 

Altus Yetkili Servis Ücretleri

 

Bakım, onarım ya da parça değişimi işlemleri için belirlenen fiyatlar değişmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almak isteyenler için Altus yetkili servisi olarak yapılacak olan çalışmalara göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet vermekteyiz. Kullanılan cihazlarda ortaya çıkabilecek arızalara karşı yetkili servis hizmeti almak isteyenler kesintisiz destek hattımız üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda kısa sürede geri dönüş elde edebilirler.